Movers.lv

Par pārvākšanos domāsim mēs!


Movers.lv kolektīvs sniedz profesionālus pārvākšanās un montāžas pakalpojumus gan juridiskām, gan fiziskām personām. Mums ir liela pieredze pārvākšanās servisa jomā, sākot no maziem dzīvokļiem, un beidzot ar lielām, valsts konkursos uzvarētām, iestāžu pārvietošanām uz jaunām telpām.

Mūsu spēks

  • Ievērojama pieredze
  • Profesionāla komanda
  • Inteliģenta attieksme
  • Moderns aprīkojums un atbilstoši materiāli
  • Individuāla pieeja
  • Pakalpojumu nodrošināšana arī brīvdienās
  • Plaša ģeogrāfija – visa Eiropa
  • Vairāki simti apmierinātu klientu
  • "Ērti, ātri un rūpīgi!"

Dzīvokļu un personīgo mantu profesionāla iepakošana un pārvietošana Rīgā, Latvijā un Eiropā

Movers.lv sniedz profesionālus pārvākšanās pakalpojumus privātpersonām, nodrošinot iedzīves pārvietošanu no A līdz Z


Mums ir svarīgi nodrošināt Jūsu labsajūtu - Jūsu dzīvesvieta tikts pārvietota ar vislielāko rūpību un efektivitāti! Movers.lv komanda veic profesionālu mantu iepakošanu, jo mūsu rīcībā ir moderns aprīkojums un atbilstoši materiāli. Mums ir ievērojama pieredze pārvietot mantas arī Eiropas ietvaros.

Pakalpojumus nodrošinām arī brīvdienās! Uzticiet mūsu komandai savas mantas – tās būs drošās rokās!

Biroju pārcelšana, tehnikas un aprīkojuma profesionāla iepakošana un pārvietošana

Movers.lv sniedz profesionālus pārvākšanās pakalpojumus juridiskām personām, organizējot pārvākšanās procesu no A līdz Z


Biznesa vidē būtiska loma ir efektīvai un pārdomātai resursu izlietošanai!

Movers.lv ir uzticams un drošs sadarbības partneris, jo mums ir ievērojama pieredze pārvākšanās servisa jomā, profesionāla komanda, individuāla pieeja katram klientam, kā arī moderns aprīkojums un atbilstoši materiāli.

Uzticiet šis rūpes profesionāļiem!

Unikāls risinājums Latvijā - Ērtāk, ātrāk, vienkaršāk!


Box Rent ir lieliskā iespēja pārvākties ar komfortu!


Jums Vairs nav vajadzīgas kartona kastes, jo mēs piedāvājam izturīgo plastmasas kastu īri, kuram ir vairākas priekšrocības!

Tas darbojas ļoti vienkārši: 1. Mēs piegādājam kastes līdz Jūsu durvīm 2. Jūs iepakojiet mantas un pārvācaties ar komfortu 3. Mēs savācam kastes.

Jūsu ērtībām mēs piedāvājam komplektus. Izvērtējot visas iespējas, Jūsu izvēle noteikti būs par Box Rent!

Mantu uzglabāšanaMovers.lv sadarbībā ar Boxnoliktavas.lv piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa mantu uzglabāšanas iespēju privātpersonām un uzņēmumiem


Mēs esam par augstiem standartiem un klientu ērtībām, tāpēc Boxnoliktavas nodrošina mantu uzglabāšanas jaunā kvalitātē!

Tiek piedāvātas dažādas formas un izmēru individuālas telpas - 1 m2-70 m2. Izmantojot magnētisko karti, klientiem tiek nodrošināta piekļuves iespēja 7 dienas nedēļā no 6:00 līdz 22:00. Mantu drošību garantē jaunākās videonovērošanas, ugunsdrošības un klimata kontroles sistēmas.

Drošība un kvalitāte ir mūsu prioritāte!

Mēbeļu un veikalu aprīkojuma montāža un demontāža

Movers.lv ir uzticams un drošs sadarbības partneris, jo mums ir ievērojama pieredze montāžas servisa jomā, profesionāla komanda, individuāla pieeja katram klientam, kā arī moderns aprīkojums un atbilstoši materiāli!


Mēbeļu montāža. Movers.lv komanda nodrošina profesionālus mēbeļu montāžas un demontāžas pakalpojumus. Mūsu pakalpojumos ietilpst visa veida mēbeļu montāža, tai skaitā arī virtuves iekārtu montāža.

Veikalu aprīkojuma montāža un demontāža. Mēs nodrošinām profesionālus montāžas pakalpojumus arī lielākajos tirdzniecības tīklos Latvijā - Rimi, IKI, Statoil, Narvesen, Drogas, Dinaz, Maxima u.c.


Profesionāli padomi no Movers.lv komandas, lai Jūsu pārvākšanās process ir

maksimāli efektīvs un bezrūpīgs!

Plastmasas kastu īre

Regulāri redzam palīgā saucienus sociālajos tīklos no tiem, kuri ieplānojuši pārcelšanos. Jautājums parasti viens un tas pats: kur dabūt kartona kastes priekš gaidāmās pārvākšanās? Parasti atbildēs tiek norādīti veikali un tirdzniecības centri, kuros vai nu var iegādāties jaunas kastes, vai dabūt lietotas bez maksas. Savukārt profesionālais pārvākšanās serviss “MoversLV” piedāvā pavisam citādu risinājumu – pakalpojumu BoxRent jeb iespēju īrēt kastes, kuras ir īpaši piemērotas pārcelšanās procedūrai.

10 vienkārši, bet svarīgi padomi pārvācoties

Ir cilvēki, kuri pārvācas ar lielu prieku. Bet daļai šis process sagādā milzīgas galvassāpes. Padomos, kā rīkoties un ko ņemt vērā, lai pārvākšanās būtu pēc iespējas ātrāka un ērtāka, dalās profesionālis pārvākšanās jomā un SIA "Movers" pārstāvis Kaspars Ritums.

Sekojiet mūsu panākumiem

Facebook sekotāji :
Twitter sekotāji :
Skatīt vairāk
Intagram sekotāji :

Uzdod savu jautājumu un piesaki pakalpojumu!

cookies policy

Par pārvakšanos domāsim mēs!

Cookies consent form